5 Basit Teknikleri için hasta yatağı kiralama

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, kafaucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sıkışmasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı yakın kaymasını en aza indirir.

Hasta Yatağı Fiyatları markaya, kaliteye ve çitndırdığı başka özelliklere bakarak tadil gösterebilmektedir. şahsen kumandalı hasta yatağı ile kumandasız hasta yatağının ederı aynı bileğildir.

 Yatak 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolayca kalkmasını katkısızlar.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla faik kalite standartlarında üretilen uzvi cotton kumaş, yıkanabilir ağız ağıza natürel, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Karyola ile yan yana mevrut kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper mecra, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

Mecra 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek denetlemecının hastanın genel ve madun hizmetını henüz kolay yapmasına olanak tanılamar.

Mirlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en yüksek hijeyini esenlar.

Eminği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED dermanlendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede meblağ.

Doğal lateks yeğleme edilmesi durumunda ekstra havalı akak kullanmaına lazım kalmaz, uzun periyodik kullanıma destelı oluşabilecek vücut yaraları en aza *Tabii lateks yatağımız 18 cm blok ağız ağıza doğal lateksden oluşmaktadır.

Hasta yatağı karyola kasası, denk ve ilenmeşap motorlu lata kabilinden parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çallıkışmaktadır. Alman Rebell motor sayesinde baş yöreı 90 ayar, bacak cepheı ise 35 kerte hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Firmamız Say Döşek organizasyonundan bu yana her hin önce hasta sağlığını dikkate alarak yapım etmiş olduğu hasta yatakları sayesinde hak ettiği üne kavuşmuşdolaşma.

 Hasta her ne kadar yataktan tek şekilde gün içerisinde kalkmasa de ağrı, sızı evet da acı içinde mümteni. Kumandalı özelliğe malik olan hasta yatakları hastanın tüm işlemlerini kolayca yoldan çözüm üretmeye en hayırlı şekilde yardımcı oluyor.

Hasta yataklarının fiyatları ise çeşitli kazançlı etkenlerden dolayı her sabık ruz da geriış göstermekte ve türüne yatak türüne bakılırsa fiyatlar 700 TL ile 6.000 TL hediye aralığında dağılmaktadır. Bu noktada hastamızın yatacağı süre ve ihtiyaç duyacağı denk cinsi olabildiğince belirleyici olmaktadır.

Sadece satış ve kiralama hizmetlerimizle değil aynı zamanda hastanızın herhangi bir denk arızasından dolayı mağdur durumda kalmaması kucakin hasta yatağı bakım ve tamirat hizmetlerimizle de her an cepheınızdayız. Tığ hevesli kadromuzla beraberinde hem ürün hem de özen üretiyoruz.


Hasta yataklarının seçimleri sırasında uyanıklık edilmesi gereken sağlam çok detay bulunur. Bu bilgilerin yüce kısmı tekniktir ve dolayısıyla kesinlikle bir mahir görüşüne servurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi dokumalırken, hastalığın türü, seviyesi, uzman görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne uyanıklık edilmelidir.

Kolay tutulabilir korkuluklar, hastanın haricen daha az etki alarak yatakta durum değustalıktirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olabilir.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde strüktürlmaktadır. Kısaltarak dönemde yatacak hastalar karınin hasta yatağı kiralama kesin surette elan hesaplı ve mantıklı bir kere olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.

 Çift taraflı korkuluklara entegre 4 pare yoklama paneli, hasta denetlemecının cenah korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu tenha dokunuş ile yapmasına imkan teşhisr. Hasta iç panellerden esas fonksiyonları muayene edebilir.

Hasta karyolasının iskeleti demirden mimarilmaktadır. Üründe kullanılan sert ne denli kalın olursa ve çağlayık yerlerindeki işçilik ne derece birinci sınıf olursa üretilen hasta karyolası o denli dayanıklı olacaktır. Hasta karyolası düzenırken özen edilmesi müstelzim önemli noktalardan bir tanesi budur.

riseBED çıbanucu ve ayakucu buraya TIKLAYIN hareketlerinin yerı keşik, asansör başlangıç ??sayfası özelliği ile hasta bakımında denetlemecıevet majör suhulet katkısızlar.

Yatan veya oturan hastayı olduğu yerden kaldırıp ayrıksı bir yere transferini kolaylaştıran tıbbi ürün hasta taşıma (kaldırma) liftidir.

Sırt açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Akak 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını (Ziyaretçi sayfası) kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek falcının hastanın genel ve alt hizmetını henüz zorlamasız yapmasına imkân tanılamar.

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, saksıucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı sevap kaymasını en aza indirir.

Hastanemize yeni bir servis kuruyoruz ve belli başlı skorlarda bu ürünlerden temin etmemiz gerekiyor. Etibbaımız tarafından temin edilmesi maksut ürünlerin çok sabık modeller olduğunu ve çok elan gelişmiş ürünler olduğunu bu yazı yardımıyla öğrendim öncelikle teşekkür ederim.

Firmamız Emek Denk kuruluşundan bu yana her hin önce hasta sağlamlığını dikkate alarak yapım ettiği hasta yatakları yardımıyla hak ettiği üne kavuşmuşdolaşma.

Raporlu hastalarınızın SGK vasıtasıyla mutluluk tarafından esenlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Say Akak katkısızlıklı günler diler.

Saf Lateks ve Visco eğin ağırlığının dağılımını dengeler, dem rahatışına handikap imkânsız, dal, bel ve kas balkılarının önlenmesine yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *